Постачання електроенергii  
+38 (044) 221-07-31 +38 (096) 011-32-23
+38 (068) 883-53-95
м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 16

Рекомендації.

Згідно вимог і нормативів ПТЕЕС та ПБЕЕС, при експлуатації електроктрообладнання у виробничих, офісних та побутових приміщеннях необхідно виконувати наступне:

 

  • проводити візуальну перевірку стану контактів і з’єднань між заземлювачами та заземлюваними елементами електроустановок і обладнання;
  • перевіряти наявність на силових розподільчих щитах, шафах, щитках освітлення, вимикачах, розетках і інших пристроях та апаратурі написів і табличок з вказівкою їхнього призначення і номінальної напруги.

При виході з ладу плавких вставок, запобіжників  та іншого захисту категорично забороняється їх заміна саморобними «жучками», закоротками, і т.п.

При заміні або встановленні нового обладнання необхідно приділяти увагу наявності та правильності виконання захисного заземлення і занулення.

Забороняється послідовне з’єднання декількох корпусів електроустаткування до магістралі заземлення.

У силових розподільчих щитах, шафах, щитках освітлення і іншому подібному обладнанні нульові жили силових кабелів кріпити тільки на призначених для цього колодках, клемах, болтах та інших місцях з’єднань.

Своєчасно усувати недоліки, виявлені при перевірках електрообладнання.

Не  рідше одного разу на рік проводити вимірювання та перевірку опору розтікання на основних заземлювачах, перехідних контактів  кіл захисних пристроїв, опору ізоляції електропроводок і устаткування, повного опору петлі «фаза-нуль» (згідно норм і вимог ПТЕЕС і ПБЕЕС).

З'явились запитання?
Наш спеціаліст надасть розширену консультацію