Постачання електроенергii  
+38 (044) 221-07-31 +38 (096) 011-32-23
+38 (068) 883-53-95
м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 16

Ми працюємо більше 12 років на ринку і успішно обслуговуємо наших клієнтів у всіх областях України.

Наша електротехнічна лабораторія виконує повний комплекс робіт у сфері перевірки  та випробування електрообладнання напругою  до 1000 В та 6-10 кВ з видачею технічного звіту встановленого зразку згідно нормативних документів в сфері енергетики. Також наша компанія виконує комплексну організацію проведення робіт з метрологічної атестації (повірки) засобів комерційного та технічного обліку електроенергії, а саме повірку трансформаторів струму, напруги та лічильників. Виконуємо роботи «під ключ» з впровадження систем АСКОЕ/ЛУЗОД від проекту до здачі системи в промислову експлуатацію.

Наші ліцензії

Багато підприємств, рано чи пізно, зіштовхуються з необхідністю оптимізації обліку енергоносіїв та підвищення ефективності їх використання. І це не випадково – в умовах постійно зростаючих цін на паливно-енергетичні ресурси набагато швидше приходить усвідомлення, що їх можна і потрібно економити. Ми – клієнтоорієнтована і гнучка компанія. Всі процеси в компанії побудовані таким чином, щоб максимально інформувати всі зацікавлені сторони про наші можливості, про кращі рішення для клієнтів і використанні нашого багатого і багаторічного досвіду. Подібна практика, є найоптимальнішою, оскільки дозволяє економити час клієнта і його гроші, не витрачати додаткові ресурси на пошуки і значно скоротити шлях, а в більшості випадків допомогти уникнути помилок.

Відгуки

Опытные ребята знающие толк в своем деле. Работаем с ними более 5 лет. Однозначно рекомендую!

Андрей Толмаков

Главный инженер

Партнери

Ми створили мобільну та ефективну команду фахівців, які брали основні рішення, проектували, виконували монтаж і здавали в експлуатацію енергетичні об’єкти для великих українських компаній. Ми напрацювали величезний і безцінний досвід. Всі наші рішення вивірені і спрямовані на досягнення однієї мети – максимально повно і ефективно вирішити задачу кліента.

 

У нас завжди є комплексне рішення для Вас!