Постачання електроенергii  
+38 (044) 221-07-31 +38 (096) 011-32-23
+38 (068) 883-53-95
м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 16
АСКОЕ/ЛУЗОД
Впровадження системи обліку електроенергії та післягарантійне обслуговування

Одним з основних напрямів діяльності є впровадження та післягарантійне обслуговування систем обліку АСКОЕ/ЛУЗОД (технічне обслуговування). Інформаційний та технічний супровід, що надається фахівцями нашої компанії, дозволить швидко і мобільно вирішувати всі виниклі питання.

Уклавши договір Технічного обслуговування вашої системи, ви економите свої заощадження, адже як показує практика, відновлення системи при поломці коштує в рази більше, а зекономлене – набуте.

Наша мета при обслуговуванні Вашої системи – запобігти поломкам і вберегти Вас від штрафів

Важливо про впровадження АСКОЕ/ЛУЗОД

Згідно ПКЕЕ (Правила користування електричною енергією) – АСКОЕ об’єднує сукупність ЛУЗОД в єдину функціональну систему, яка забезпечує вимірювання, збір, реєстрацію, накопичення, обробку та відображення інформації з ЛУЗОД, а також виконує ряд функцій по забезпеченню виконання власником електроустановки вимог ПКЕЕ в частині, яка впливає на комерційні розрахунки з постачальником електричної енергії, електропередавальною організацією (контроль потужності в години максимуму, контроль обсягу власного споживання електроенергії, контроль показників якості споживання та інше).

Згідно п. 3.35 нової редакції ПКЕЕ, площадки вимірювання споживачів з приєднаною потужністю електроустановок 150 кВт і більше та середньомісячним обсягом споживання за попередні 12 розрахункових періодів для діючих електроустановок або заявленим обсягом споживання електричної енергії для нових електроустановок 50 тисяч кВт*год і більше мають бути забезпечениі локальним устаткуванням збору та обробки ЛУЗОД.

У відповідності з цими вимогами, енергопостачальна організація вимагає від споживачів встановлення систем ЛУЗОД/АСКОЕ. Ми пропонуємо Вам допомогу у впровадженні систем обліку електроенергії.

Ми допоможемо Вам перетворити АСКОЕ з примусового заходу на інструмент ефективного контролю енергоспоживанням Вашого підприємства.

Впровадження системи ЛУЗОД обовязкове для споживачів з споживанням електричної енергії більше 50 тис. кВт*год на місяць та приєднаною потужністю 150 кВт і більше

АСКОЕ “Енергоцентр” – Лідер програмного забезпечення ринку АСКОЕ в Україні. Програмний комплекс, призначений для автоматизації обліку енергоресурсів на рівні споживачів, промислових підприємств і енергокомпаній. “Енерго-Центр” є ліцензованим ПЗ.

Відмінною особливістю програмного комплексу АСКОЕ “Енергоцентр” є зручний графічний інтерфейс користувача, який дозволяє виконувати будь-які дії з перегляду та обробки даних про фактичне споживання енергоресурсів на підприємстві, також дозволяє легко і зручно робити настроювання системи. Програмний комплекс підтримує велику кількість протоколів зв’язку і дозволяє взаємодіяти з широким діапазоном промислових лічильників. 

Завдяки широким можливостям і гнучкості налаштування АСКОЕ “Енергоцентр”, дозволяє повністю автоматизувати процес збору та контролю інформації про споживання енергоресурсів. 

Також існує можливість налагодити автоматичне відправлення інформації на відповідні центри обробки постачальника ресурсів через протокол електронної пошти

Локальне устаткування збору та обробки даних

ТОВ "ЕНЕРГЕТИЧНІ-РІШЕННЯ" пропонує декілька варіантів комплектацій устаткування з подальшою настройкою та введенням в експлуатацію
ЛУЗОД Light

Призначений для невеликих об’єктів. 

Основні функції:

  • організація «наскрізного каналу» для прямого доступу енергокомпанією і ПО замовника,
  • контроль потужності
  • контроль споживання
 
 
 
ЛУЗОД ЭнергоПро

Рішення АСКОЕ під ключ з швидким монтажем. 

Основні функції:

  • спрощений монтаж
  • перевірка правильності підключення лічильників.
  • перегляд фазной діаграми в WEB інтерфейсі УСПД
  • легке налаштування 
  • виступає в ролі контролера АСУ ТП, АСДУ, сигналізації
  • незалежність від встановлених приладів обліку і вже встановлених систем.
  • використання в складі будь-якого АСКОЕ без доопрацювання.
Шафа обліку

Шафа Обліку в зборі з пристроєм збору-передачі даних (ЛУЗОД) – компактне рішення для невеликих об’єктів, нових і реконструйованих підстанцій. Шафа Обліку в зборі з модемом (ЛУЗОД) для невеликих об’єктів, нових і реконструйованих підстанцій. Пристрій виконаний в пластиковому корпусі, виконання IP65.В залежності від схеми підстанції та місця установки є варіанти на 2 лічильника, а також в металевому корпусі IP65 для зовнішньої установки. Організація передачі інформації від енергооб’єкта до енергопостачальної організації через мобільну мережу GSM / GPRS за допомогою протоколів

Шафа звязку АСКОЕ ЛВС

Шафа зв’язку з інтерфейсом RS-485, приймає і передає дані за допомогою Ethernet і оптоволоконних локальних мереж.

Дане рішення дозволяє організувати зв’язок між декількома майданчиками вимірювання через Інтернет і локальні мережі, незалежно від територіального розташування споживача.

Рішення застосовується для систем обліку електроенергії, в області телеметрії.