Постачання електроенергii  
+38 (044) 221-07-31 +38 (096) 011-32-23
+38 (068) 883-53-95
м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 16
Insulation_resistance_measurement

Вимір опору ізоляції

Вимір опору ізоляції проводів і кабелів проводиться перед першим запуском в експлуатацію системи енергопостачання, а також не рідше одного разу на рік для діючих ліній. Цей вид виміру виконується з метою своєчасного виявлення дефектів і несправностей кабельних ліній, а також з метою забезпечення пожежної безпеки в житлових будинках, офісних і виробничих приміщеннях.

Вимір повного опору петлі "фаза-нуль"

Вимір повного опору петлі "фаза-нуль", "фаза-фаза" і "фаза-земля" та струмів короткого замикання проводитися з метою перевірки надійності спрацьовування апаратів захисту від струмів короткого замикання при замиканні фазного провідника на землю. Коло, що складається з фази трансформатора і ланцюга фазного і нульового провідника прийнято називати ланцюгом "фаза-нуль".

Перевірка перехідного опору заземлення

Перевірка наявності ланцюга між основним заземлювачем і заземленими елементами проводитися з метою виявлення цілісності, безперервності і надійності приєднання заземленого елемента до основного контуру заземлення або системі вирівнювання потенціалів.

tesla-coil

Вимір опору заземлюючих пристроїв

Вимір опору заземлюючих пристроїв, систем захисту від блискавок та систем зрівнювання потенціалів проводитися з метою перевірки вимогам нормативних документів в електроустановках з глухозаземленою нейтраллю напругою до і вище 1000 В. В основу методу покладено принцип вимірювання опору розтікання струму контуру між потенціалом землі і контуром заземлення або блискавкозахисту. Отримані результати аналізуються на відповідність нормативним документам.

За всіма результатами вимірів складається експертний висновок з видачею технічного звіту про придатність або не придатність електроустановки до подальшої експлуатації.